€ 14,50 euro brutto/h

Monachium od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 13, 2017 04:24

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w Monachium dla Polaków przy sprzątaniu biur.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • wykonywania zadań fizycznych, polegających na sprzątaniu biura
  • praca na pełny etat od 8 do 16
  • raca polega na dbaniu o porządek, myciu oraz odkurzaniu podłóg, wycieraniu kurzy
  • do zadań należeć będzie sprzątanie toalet, sal konferencyjnych, pomieszczeń socjalnych, gabinetów itp.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • optymistyczne nastawienie
  • prawo jazdy kat.B
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • przykładanie się do zadań

Oferujemy:

  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • przynajmniej 160 godzin pracy na miesiąc
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur – od zaraz, Monachium” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 82459b84a380bf3a