€ 2250-2500euro/netto

Mechanik przemysłowy do pracy w Niemczech od zaraz, Wangen im Allgäu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wangen im Allgäu
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 26, 2023 03:52

W rejonie Wangen im Allgäu od zaraz oferta legalnej pracy w Niemczech na stanowisku mechanika przemysłowego. Zatrudnienie dla kandydatów ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego.

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Mechanik przemysłowy (MP/11/23)

Miejsce pracy: okolice Wangen im Allgäu, Niemcy

Oferujemy pracę w której otrzymasz:

Wynagrodzenie w kwocie 2250-2500euro/netto!
Bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie.
Pracę od poniedziałku do piątku.
Umowę na polskich warunkach.
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
Zwrot kosztów wyjazdu za granicę w kwocie 100€ po przepracowaniu 168h.

Jaka będą Twoje obowiązki?

Samodzielna konfiguracja procesu wtryskiwania tworzyw sztucznych, modyfikacja, przekształcanie i optymalizacja narzędzi do wtryskiwania
Prowadzenie dokumentacji procesu
Przeprowadzenia kontroli jakości procesu wtryskiwania
Konserwacja, pielęgnacja i utrzymanie maszyn, narzędzi i urządzeń produkcyjnych
Czekamy na Ciebie jeśli posiadasz:

Wykształcenie w zawodzie technika obróbki tworzyw sztucznych lub porównywalne (Mechatronika, Mechanika przemysłowa)
Doświadczenie w obszarze obsługi narzędzi i maszyn do wtryskiwania tworzyw sztucznych, preferowane doświadczenie z maszynami Arburg
Wiedzę w zakresie obróbki termoplastów
Wysoką świadomość jakości
Elastyczność, zdolność do pracy zespołowej oraz gotowość do pracy zmianowej
Chęci do pracy
Dodatkowym atutem będzie:

Prawo jazdy oraz własny samochód
Zainteresowanie nowymi technologiami
Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Każdy nowy pracownik to nowe drzewo. Pomóż nam tworzyć zieloną przyszłość!

Masz jakieś pytania odnośnie tej lub innej oferty?

Zadzwoń: +48 728 369 326 lub napisz: e.kucharek@weegree.com

ID ogłoszenia: 14465856cc4a8cf8

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.