€ 13 euro netto

Malarz – praca w Niemczech na budowie przy wykończeniach, Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 11, 2017 03:15

Przy wykończeniach i remontach propozycja rozpoczęcia pracy w Niemczech na budowie dla malarzy. Zatrudnienie w rejonie Bawarii adresowane do budowlańców z doświadczeniem i znających język niemiecki.

Malarz
Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy

Zakres obowiązków:
– Prace wykończeniowe wewnętrzne

Wymagania:
– Doświadczenie
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– Własny samochód
– Dyspozycyjność do wyjazdu za granicę

Oferujemy:
– stawka 13 euro/h netto + dodatkowe benefity, (przy dobrej znajomości języka może być wyższa)
– mieszkanie od pracodawcy,
– stabilna umowa na warunkach niemieckich ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi,
– potrzebne ubranie robocze i narzędzia zapewnione przez pracodawcę,
– opieka polskojęzycznego dysponenta.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@globalforce.pl lub o kontakt pod numerem (12) 378-48-30

ID ogłoszenia: 347598b1471e7cbc