€ 13e/h

Hydraulik oferta pracy w Niemczech na budowie w Bawarii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: stała
  • Opublikowany: grudzień 20, 2015 19:41

Atrakcyjna propozycja podjęcia pracy w Niemczech na budowie jako Hydraulik – Monter instalacji sanitarnych. Zatrudnienie na terenie Bawarii dla osób z odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi.

GlobalForce Services jest międzynarodową agencja rekrutacyjna z długoletnim doświadczeniem. Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej agencji zatrudnienia, poszukujemy osób na stanowisko:

Hydraulik (Niemcy)

Zakres obowiązków:
– montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych w budownictwie jednorodzinnym oraz budynkach przemysłowych,
– usuwanie awarii – serwisowanie instalacji

Wymagane:
– wykształcenie kierunkowe,
– doświadczenie w montowaniu i naprawie instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych,
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
– własny samochód,
– aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Oferujemy:
– stawka do 13 euro/h netto + dodatkowe benefity
– mieszkanie od pracodawcy,
– stabilną umowę na warunkach niemieckich ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– potrzebne ubranie robocze,
– opiekę polskojęzycznego dysponenta.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 549567155c60aee1