€ 12,66 brutto + Dodatki

Lutowacz-Lutowaczka oferta pracy w Niemczech na produkcji elektroniki, Erlangen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: ERLANGEN
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Długość umowy: umowa bez terminowa
  • Opublikowany: sierpień 3, 2018 01:55

Firma z Erlangen poszukuje od zaraz lutowaczy – lutowaczek do podjęcia pracy w Niemczech przy produkcji elektroniki (lutowanie płytek drukowanych godnie ze schematem).

LUTOWACZ / – KA
12,66 € brutto + DODATKI
Niemcy – ERLANGEN (Bawaria)
Obowiązki: • lutowanie płytek drukowanych zgodnie ze schematem
• kontrola jakości
Wymagania:
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• znajomość języka niemieckiego – wymagana
• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
• chęci do wyjazdu na dłuższy okres czasu
Oferujemy:
• stałe i legalne zatrudnienie w Niemczech
• uczciwe warunki i ponadtaryfowe wynagrodzenie
• Niemiecką umowę oraz wszystkie świadczenia socjalne obowiazujące na terenie Niemiec
• Wsparcie osobiste i telefoniczne Koordynatora podczas pobytu za granicą
Prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres e-mail:
Sarah.martyniuk@persona.de

ID ogłoszenia: 8305b601377b9f43