€ 22,48

Dam pracę w Niemczech jako frezer – operator CNC, Neunkirchen am Brand

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: ERLANGEN
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: na czas nie okreslonny
  • Opublikowany: sierpień 7, 2018 02:57

Firma przemysłowa z Neunkirchen am Brand (Bawaria) poszukuje obecnie wykwalifikowanych frezerów – operatorów CNC do podjęcia pracy w Niemczech przy przygotowaniu i uzbrojeniu maszyny sterowanej numerycznie.

Frezer CNC- (K/M)
Po 7 miesiącu wzrost stawki godzinowej na 22,48 €
Na chwilę obecną szukamy pracowników na
Stanowisko: Frezer CNC
Miejsce pracy: Neunkirchen am Brand (Bawaria),Niemcy

Obowiązki:
• Obsługa maszyn CNC (Obróka 3-5 osi)
• Przygotowanie odpowiednich narzędzi oraz przygotowanie i uzbrojenie maszyny CNC
• Obsługa dźwigu
• Kontrola przebiegu produkcji oraz jakości produkowanych wyrobów

Wymagania:
• Minimum znajomość języka niemieckiego na poziomie B1-B2
• gotowośc do pracy na terenie niemieckim
• wykształcenie techniczne, mechaniczne
• udokumentowane oraz aktualne doświadczenie (min. 2-3 letnie jako operator/Frezer CNC)
• prywatny samochód na dojazd do pracy
• Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym

Gwarantujemy:
• stałe i legalne zatrudnienie w Niemczech
• uczciwe warunki i ponadtaryfowe wynagrodzenie
• Niemiecką umowę oraz wszystkie świadczenia socjalne obowiazujące na terenie Niemiec
• Pomoc w szukaniu zakwaterowania oraz załatwianiu wszystkich potrzebnych do pracy w Niemczech dokumentów
• Wsparcie osobiste i telefoniczne Koordynatora podczas pobytu za granicą

Nie interesuję Cię praca na stanowisku Frezera CNC–w naszej ofercie posiadamy równiesz inne stanowiska- dla osób ze znajomoścją języka niemieckiego. Zachęcamy do kontaktu by poznać nasze aktualne oferty.

Masz wiecej pytań? Napisz maila:
Sarah.martyniuk@persona.de

ID ogłoszenia: 7925b640c0483de3

Brak tagów