€ 1500 € netto

Kucharz – Niemcy praca na stałe od zaraz w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dolna Saksonia
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: stała
  • Opublikowany: sierpień 31, 2018 01:06

Restauracja – włoskie Bistro poszukuje od zaraz wykwalifikowanych kucharzy do podjęcia pracy w Niemczech w gastronomii. Zatrudnienie przy przygotowaniu dań kuchni włoskiej zgodnie z recepturą.

Aktualnie dla naszego niemieckiego klienta – bistro włoskiego na terenie Hanoweru, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kucharz
Miejsce pracy: Hanower

Wymagania:
– doświadczenie na stanowisku kucharza,
– znajomość j.niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Zakres obowiązków:
– przygotowywanie potraw kuchni włoskiej zgodnie z recepturą.

Warunki zatrudnienia:
– niemiecka umowa o pracę zawierana bezpośrednio z pracodawcą,
– możliwość podjęcia pracy od zaraz,
– praca 5 dni w tygodniu,
– wynagrodzenie: początkowo 1 500 € netto miesięcznie,
– BEZPŁATNE zakwaterowanie oferowane przez pracodawcę.

Wystarczy, że wyślesz CV na adres e-mail lub zadzwonisz pod numer 536 275 320

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
“Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w “klauzuli informacyjnej”.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.
Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), które obowiązuje od 25.05.2018 informujemy, że biorąc udział w rekrutacji IRKL:
wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych: umieściłeś zgodę w CV, w treści maila lub zaznaczyłeś zgodę na stronie internetowej,
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji,
w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane,
Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa,
szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/

ID ogłoszenia: 2025b87a9611d31a