€ 1500 - 2000 €/m-c brutto + DIETA

Dam pracę w Niemczech jako Kierowca krajowy kat. C+E (zakwaterowanie bezpłatne)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: całe Niemcy
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: maj 15, 2017 02:45

Z bezpłatnym zakwaterowaniem atrakcyjna oferta pracy w Niemczech adresowana do kierowców kat. C+E. Zatrudnienie przy przewozach towarów na terenie całego kraju.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Aktualnie dla swojego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko
Kierowca budowlany C+E
Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
– prawo jazd kat. CE z kodem 95.

Obowiązki:
– prowadzenie samochodu ciężarowego z materiałami budowlanymi.
Jedynie trasy krajowe, codziennie powrót do miejsca zakwaterowania!

Oferujemy:
– niemiecką umowa o pracę na pełen etat,
– wynagrodzenie: 1500 – 2000 €/m-c brutto + dieta 24 €/ za każdy dzień pracy,
– możliwość nadgodzin,
– BEZPŁATNE zakwaterowanie,
– zapewniamy przygotowanie dokumentów aplikacyjnych i innych formalności w j. niemieckim.

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy niemcy@irkl.pl

Nr tel. do kontaktu: 536 275 320

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

ID ogłoszenia: 674591428357a5ee