€ 1,900.00

Kierowca kat. C+E, praca w Niemczech od zaraz Lidl – Kerpen 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kerpen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 1 rok
  • Opublikowany: kwiecień 23, 2021 02:24

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz dla kierowców kat. C+E na zlecenie sieci sklepów LIDL w rejonie Kerpen 2021. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zorganizowane.

Pośrednictwo pracy Alex – Job poszukuje osób zainteresowanych praca jako kierowca ciężarówki C+E dla dużej firmy logistycznej współpracującej dla Lidla. Miejscowosc Kerpen

Opis stanowiska
praca w systemie 3/1 lub do uzgodnienia
rozwożenie towaru do wyznaczonych punktów
wspomaganie pracy przy załadowaniu i rozpakowaniu transportowanych materiałów
zabezpieczenie załadunku
dbanie o stan techniczny pojazdu i jego czystosc

Wymagania
czynne prawo jazdy kategorii lub C+E kod 95
karta kierowcy
umiejętność pracy w zespole
chęć do pracy, zaangażowanie
uczciwość i sumienność

Oferujemy
stabilne warunki zatrudnienia
umowę o pracę z niemiecka firma
pracę w przyjaznej atmosferze
możliwość rozwoju zawodowego
atrakcyjne wynagrodzenie.
zapewniamy zakwaterowanie
Codzienne diety

Ubezpieczenia, składki socjalne i emerytalne odprowadzane w Niemczech
Możliwość ubiegania się o Kindergeld oraz inne świadczenia socjalne

k.niklas@alex-job.com

ID ogłoszenia: 84860801081b3f73