€ 6,500.00

Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie owoców i warzyw, Unna 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Unna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 23, 2021 02:23

W miejscowości Unna od zaraz legalna praca w Niemczech także bez znajomości języka na magazynie z owocami i warzywami. Zatrudnienie 2021 przy kompletowaniu zamówień.

Pośrednictwo Pracy Alex – Job poszukuje młodych mężczyzn do pracy w magazynie z warzywami i owocami na terenie Unny kolo Dortmundu.

Opis stanowiska
Komisjonowanie towaru
zbieranie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem sklepów w systemie
kompletacja towaru, proste prace magazynowe

Wymagania
Wlasny transport
Umiejętność pracy w zespole,
Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę,
Sprawność fizyczna wystarczająca do wykonywania powierzonych zadań,
Uczciwość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
podstawy jezyka niemieckiego badz angielskiego

Oferujemy
zapewniamy zakwaterowanie
legalne zatrudnienie
terminowo wypłacane wynagrodzenie
wysokie wynagrodzenie

k.niklas@alex-job.com

ID ogłoszenia: 9096080116324fa3