€ do ustalenia

Kierowca kat.B praca w Niemczech kurier rozwożenie przesyłek Regensburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Regensburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Długość umowy: umowa stała
  • Opublikowany: Luty 1, 2015 10:02 pm

Firma niemiecka poszukuje kuriera do pracy w Niemczech. Oferta z Regensburg dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu przesyłek. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kurier
Lokalizacja: Niemcy, Regensburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Kurier zajmuje się odbieraniem przesyłek od klientów i dostarczaniem ich do odbiorców na określonym terenie i w określone dni. Pracownik zajmuje się również załadunkiem paczek do samochodu i sprawdzeniem pojazdu przed każdym wyjazdem w miasto. Podstawowym środkiem transportu jest samochód dlatego od kandydatów wymagamy posiadania prawa jazdy kat.B.

Wymagania:
– prawo jazdy na samochód osobowy
– dobra znajomość języka niemieckiego
– umiejętność dobrego prowadzenia samochodu
– osoba niekarana z zaświadczeniem do wglądu
– zatrudnienie dla osób w wieku od 23 do 44 lat
– miła aparycja
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku będzie atutem
– punktualność
– znajomość ulic Regensburga

Oferujemy:
– szkolenia wdrażające
– pracownikom zapewniamy płatne urlopy
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach
– stałe zatrudnienie
– dobre wynagrodzenie
– pomoc w razie pytań
– pracę przez 5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek)
– świadczenia socjalne
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikacji wysyłając swoje zgłoszenie na maila: christokor@t-online.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-kierowcy-kat-b-kuriera-regensburg-rozwozenie-przesylek/

ID ogłoszenia: 6954ce7daea9655

1 odpowiedź na “Kierowca kat.B praca w Niemczech kurier rozwożenie przesyłek Regensburg”

  1. kierowca- doreczyciel paczek na Luty 2, 2015 @ 11:10 am

    jestem zainteresowany oferta pracy jako kierowca kurier- doreczyciel