€ 14€/h + 28€ diety

Hydraulik Niemcy praca od zaraz w budownictwie, Bochum i Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bochum, Berlin,
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: Lipiec 16, 2021 12:18 am

Dla doświadczonych hydraulików od zaraz aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech w budownictwie na terenie Bochum i Berlina. Zatrudnienie przy montażu instalacji sanitarnych, grzewczych, gazowych.

HYDRAULIK

praca od zaraz!

Oferujemy:

– umowa o pracę, umowa niemiecka
– 14 brutto/ godzine + 28 netto/dzień + kwatera

Opis stanowiska:

– instalacja grzewczo-wodna w nowym budownictwie, instalacja rur, instalacja ogrzewania podłogowego, biały montaż
– 50-60 godz. tygodniowo możliwe

Wymagania:

– komunikatywna znajomość niemieckiego i doświadczenie
– własne auto lub prawo jazdy
– teamy dwuosob. możliwe

miejsca pracy: Bochum, Berlin,

Kontakt: 570 580 641 lub CV na info@work-4-all.com

Skontaktuj się z nami!

ID ogłoszenia: 30260ed828f6a5a7