€ 11 euro brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz sortowanie odzieży bez języka Gelsenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gelsenkirchen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 10, 2016 19:02

Sortownia odzieży używanej z Gelsenkirchen zatrudni od zaraz osoby bez znajomości języka. Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu ubrań dla 6 Polaków.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży
Miejsce zatrudnienia: Gelsenkirchen, Niemcy
Zarobki: 11 euro brutto na godzinę
Liczba miejsc do obsadzenia: 6
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się rozdzielaniem odzieży ze względu na III klasy jakościowe oraz następnie pod kątem rodzajowym, tak jak: odzież męska/damska i szczegółowo na rodzaj elementów ubioru – spodnie, spódnice, koszulki, swetry, okrycia wierzchnie, itp.
  • konkretnie zadania będą wyjaśnione na miejscu

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz na okres 3 miesięcy
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • spostrzegawczość, zwinność, zorganizowanie
  • punktualność, wydajność
  • brak problemów zdrowotnych w tym również brak alergii/astmy czy uczulenia na kurz

Zapewniamy:

  • tanie zakwaterowanie na miejscu w cenie 120 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • pracę od zaraz
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • atrakcyjne stawki godzinowe

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sortowanie-odziezy/10/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 15557fb90be0bd5c

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz sortowanie odzieży bez języka Gelsenkirchen”

  1. witam z koleżankom jestesmy gotowe do wyjazdu dyspozycyjnosc odpowiedzialnosc dokładnosc w holandii sortowałysmy odzierz