€ 1500 euro/mc brutto + dodatki

Dla par fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka w sklepie Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 30, 2016 04:13

Sklep z Dortmundu zatrudni od czerwca 2016 chętnych bez znajomości języka do fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie dla par od zaraz.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie: od czerwca 2016

Zarobki miesięczne: 1500 euro brutto plus dodatki na pokrycie kosztów zamieszkania przez pierwsze 6 miesięcy

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Obowiązki:

  • praca w markecie na hali sprzedażowej oraz magazynie
  • pracownik przyjmuje dostawy i odpowiada za ich przeliczenie, kontrolę jakości i rozłożenie na magazynie w odpowiednie miejsca
  • głównym zadaniem będzie kontrola towarów na półkach, sprawdzanie dat ważności, aktualizowanie cen, uzupełnianie braków i porządkowanie
  • inne zadania mogą być związane z montażem ekspozycji

Oczekiwania:

  • wielozadaniowość
  • odwaga, kreatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • punktualność
  • spostrzegawczość
  • zdolność do wykonywania zadań szybko i skutecznie
  • optymizm
  • zdolność do pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat – 40 godzin pracy w tygodniu
  • prace w Niemczech bez znajomości języka
  • wsparcie polskiego koordynatora na miejscu
  • pomoc przy sprawach urzędowych
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie, ceny miesięczne wahają się od 300-400 euro w zależności od standardu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca dla par przy wykładaniu towaru w sklepie, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 412574b9948a5a96

2 komentarze na “Dla par fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka w sklepie Dortmund”

  1. Witam nazywam się Adam mam 27 lat.
    poszukuje pracy za granicą posiadam prawojazdy kat B. własny samochód jestem dyspozycyjny od zaraz . Poszukuje jakiejkolwiek pracy za granicą nie mam dzieci nie jestem karany .
    Z zawodu jestem Górnikiem gdzie przepracwałem prawie 5 lat pod ziemią więc ciężkiej pracy się nie boje a wręcz przeciwnie daje mi wiecej satysfakcji i podwyższa to poprzeczkę gdzie przekłada się na wyniki w pracy i efekty a za czym idzie zadowolenie pracodawcy.
    od 16 roku życia dorywczo pracowałem przy wykończeniach wnętrz panele podłogowe, gładzie, kafelki, malowanie tapetowanie, wyburzenia, podłaczenia sanitarne, hydraulika, ogrzewanie podłogowe ścienne, murowanie, zabudowy płytami K.G szpachlowanie itd. pracowałem jako pomocnik dekarza oraz muraraża przy dociepleniach na wysokościach.
    Jestem pracowity mam zapał i chęć do pracy. Chciałbym wyjechać a nawet po jakimś okresie osiedlić się na stałem w miare możliwości, poszukuje pracy z zakwaterowaniem
    Proszę o poważne oferty CV i list motywacyjny mogę wysłać od zaraz .
    Jeżeli nie odbieram prosze o sms 532844511 lub meila damadam@t.pl

  2. Witam, jestem zainteresowana tą pracą posiadam 9 letni staż pracy za granicą proszę o szczegoly i kontakt .!

    Tel:+31626647072