€ 14,25/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech 2021 bez języka przy sortowaniu owoców od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 22, 2021 3:07 am

Oferujemy zatrudnienie od zaraz przy sortowaniu owoców w Hanowerze. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech 2021 bez znajomości języka i doświadczenia. Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz owoców

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Pensja: 14,25 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 16

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • fizyczna praca manualna przy myciu, sortowaniu i pakowaniu owoców oraz warzyw przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • sprawność manualna
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres trwania umowy
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie + media
  • pracodawca oferuje atrakcyjny dodatek na pokrycie kosztów zamieszkania, pracownik musi jednak posiadać bardzo dobrą frekwencję oraz przestrzegać umowy
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania aplikacji mailowo, na adres mailowy:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „Sortowanie owoców, Hanower + imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-przy-sortowaniu-owocow-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-hanower-2021/

ID ogłoszenia: 31760cf59722c28b