€ 16,30 €/h brutto

Sprzątanie na lotnisku oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 2, 2024 04:39
  • Wygasa: 2 dni, 17 godzin

Lotnisko z Hamburga poszukuje od zaraz sprzątaczy lub sprzątaczki do pracy w Niemczech przy sprzątaniu terminala. Oferta bez znajomości języka z opcją zakwaterowania na miejscu (odpłatnie). Wymagane zaświadczenie o niekaralności.

Miejsce pracy: Hamburg

Start: od zaraz

Zarobki: 16,30 €/h brutto na początek

Liczba miejsc: 6

Zadania pracownika:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za dokładne utrzymanie czystości w terminalu lotniska, w tym toalet, holu, przestrzeni publicznych oraz innych obszarów, zgodnie z wytycznymi obowiązującymi na terenie lotniska. Priorytetem jest zachowanie wysokiego standardu czystości i estetyki.

Nasza oferta:

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, dostosowane do poziomu doświadczenia pracownika, oraz bezpłatne zakwaterowanie na miejscu. Zapewniamy wsparcie w procesie adaptacji oraz możliwość uczestnictwa w kursach języka niemieckiego. Gwarantujemy stałe zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach z możliwością awansu na stanowisko koordynatora. Dostarczamy niezbędne narzędzia i sprzęt do wykonywania pracy oraz tworzymy przyjazną i zgraną atmosferę w miejscu pracy.

Wymagania:

Poszukujemy osób gotowych do pracy z zaangażowaniem i entuzjazmem. Wymagane jest posiadanie niekaralności, potwierdzonego stosownym zaświadczeniem do wglądu pracodawcy. Ważne są umiejętności efektywnej pracy w zespole oraz gotowość do podjęcia pracy od zaraz. Doświadczenie w sprzątaniu komercyjnym mile widziane, ale nie jest to konieczny wymóg. Znajomość języka niemieckiego także nie jest wymagana.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. sl/h/02/24

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-przy-sprzataniu-na-lotnisku-bez-znajomosci-jezyka-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 19665bc346476422

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.