€ od 15,50/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech bez języka od zaraz przy odśnieżaniu 2023 Oberstdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Oberstdorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 16, 2022 02:33

Tymczasowa, fizyczna praca w Niemczech do marca 2023 przy odśnieżaniu. Zatrudnienie w Oberstdorfie od zaraz dla osób bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny do odśnieżania

Wakaty: 10

Pensja: od 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oberstdorf, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca na zewnątrz przy ręcznym i maszynowym odśnieżaniu ulic, parkingów, chodników, parków, posesji prywatnych i firm
  • zadania wykonywane są samodzielnie i zespołowo z użyciem odśnieżarek, łopat i szufli
  • w przypadku braku śniegu będą zlecane inne prace fizyczne

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy zespołowej
  • własna wysokiej jakości, ciepła odzież do pracy
  • brak nałogów
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • punktualność

Oferujemy:

  • umowę o pracę do marca 2023
  • niemieckie warunki zatrudnienia z ubezpieczeniem
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz
  • dużą liczbę godzin pracy
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: sezonowa-odśnieżanie-Oberstdorf 12/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-odsniezaniu-2022-2023-oberstdorf/

ID ogłoszenia: 697639aebfb2096b