€ 8,50 euro brutto

Fizyczna praca Niemcy przy sortowaniu odzieży dla par bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 29, 2014 01:05

Sortownia odzieży używanej z Hamburga zatrudni Polaków do sortowania ubrań na linii produkcyjnej. Niemcy praca fizyczna dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Hamburg

Zarobki: obowiązuje stawka 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Zatrudnienie na linii produkcyjnej w sortowni odzieży używanej.
  • Osoba zatrudniona będzie musiała rozdzielać ubrania ze względu na klasy czy odrzucać sztuki zniszczone.
  • Pracownik będzie miał za zadanie pakować i przenosić worki z uraniami.

Oczekiwania:

  • konieczne jest doświadczenie w pracy fizycznej
  • znajomość części garderoby
  • obeznanie w trendach modowych
  • brak alergii i uczuleń- przy ubraniach kumuluje się dużo kurzu
  • zręczność, dobry wzrok
  • umiejętność składania ubrań

Oferujemy:

  • Praca dla par
  • możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka niemieckiego
  • stała stawka godzinowa plus dodatki za nadgodziny i pracę w godzinach nocnych
  • zatrudnienie na pełny etat
  • respektowane prawo do urlopu
  • pracodawca poszukuje pracowników na stałe
  • możliwość zakwaterowania w mieszkaniu z innymi pracownikami, jest to opcja płatna

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: fiz/09/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 26853ffb1a70a9b0

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Niemcy przy sortowaniu odzieży dla par bez języka Hamburg”

  1. witam jestem zainteresowany muj n. 0048605477047