€ 14,25/h brutto

Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka sortowanie owoców od zaraz w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 31, 2021 02:40

W Hanowerze od zaraz propozycja fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu owoców. Zatrudnienie 2021 także bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz owoców

Wakaty: 9

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Pensja: 14,25 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • manualna praca przy taśmie
  • sortowanie oraz pakowanie owoców

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • zręczność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra kondycja fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją

Oferujemy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • szkolenie pracownicze w języku polskim
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę od września 2021
  • pełny etat
  • zamieszkanie zapewnione w dobrych warunkach, koszt to 300 euro miesięcznie od osoby + media, w tej cenie pracownik ma zapewniony dostęp do internetu po wi-fi, pralkę, lodówkę, kuchenkę, podstawowe sztućce, naczynia
  • prawo do świadczeń socjalnych
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • ubezpieczenie
  • płatny urlop

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do II połowy września 2021. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Sortowanie owoców, Hanower + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sortowaniu-owocow-hanower/

ID ogłoszenia: 10612d6383a9ffd