€ 9,84/h + dieta + zakwaterowanie

Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka jako żywa maskotka Drezno 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 12, 2018 04:39

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku żywej maskotki. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka od 5 listopada 2018 w Dreźnie z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – żywa maskotka

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Termin: od 5 listopada 2018

Wynagrodzenie: 9,84 euro brutto na godzinę pracy brutto, do tego dieta za każdy dzień roboczy w wysokości 15 euro netto

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie tymczasowe na stanowisku żywej maskotki w centrum handlowym
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie rozdawanie ulotek, drobnych upominków dla dzieci, zabawą gości, pozowaniem do zdjęć itp.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie statusu studenta
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • gwarancja przepracowania dużej liczby godzin
  • dyspozycyjność od  listopada

Zapewniamy:

  • opieka polskiego rezydenta
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • wynagrodzenie wypłacane w euro

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, na zgłoszenia czekamy pod adresem:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: żywa maskotka, Drezno 10/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-jako-zywa-maskotka-drezno-listopad-2018/

ID ogłoszenia: 4055bbf929b40f8b