€ 10,50 euro brutto/h

Fizyczna praca Niemcy bez języka przy sortowaniu ubrań od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 22, 2017 3:07 am

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych bez znajomości języka. Zatrudnienie w Düsseldorfie dla Polaków przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: Sortowacz ubrań używanych
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto
Liczba wakatów: 5
Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Obowiązki:

  • jest to praca wykonywana samodzielnie przy taśmociągu lub przy stołach
  • pracownik będzie odpowiedzialny za ręczne sortowanie odzieży używanej ze względu na jakość lub rodzaj

Oczekiwania:

  • zręczność
  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zdyscyplinowanie, samodzielność, zorganizowanie
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji

  • zamieszkanie zapewnione za darmo w hotelu robotniczym albo wynajętych mieszkaniach
  • wdrożenie w obowiązki i pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • pakiet świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesłania wiadomości e-mail z załączeniem aktualnego CV oraz LM na poniższy adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „fizyczna-sortowanie/06/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-ubran-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 704594afb9ec4f86