€ 13 brutto/h + premie + zamieszkanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie terminala na lotnisku Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 20, 2016 05:45

Praca w Niemczech do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu powierzchni terminala na lotnisku z Frankfurtu nad Menem dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Personel sprzątający
Stawka godzinowa: 13 euro brutto na godzinę pracy oraz dodatki
Start: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie odbywa się na lotnisku we Frankfurcie nad Menem przy sprzątaniu terminala
  • zadania wykonywane będą maszynowo oraz ręcznie

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemeickiego
  • dokładność, profesjonalizm, szybkość, sprawność
  • możliwość pracy na zmiany
  • zdolności adaptacyjne
  • komunikatywność
  • odwaga
  • zapał do pracy
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zgodną ze standardami niemieckimi
  • pracę w wymiarze 160 godzin miesięcznie
  • początkowo zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • przez pierwsze 3 miesiące zapewnione darmowo zamieszkanie, później pracownik musi samodzielnie zorganizować sobie kwaterę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnym CV i LM. Wiadomość należy przesłać zatytułowaną:

„Praca w Niemczech przy sprzątaniu na lotnisku, Frankfurt nad Menem”, na poniższy adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-terminala-na-lotnisku-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 8045808389d90615

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie terminala na lotnisku Frankfurt nad Menem”

  1. basia.olejniczak na październik 26, 2016 @ 18:16

    witam jestem zainteresowana prosze o kontakt +31 683060823