€ od 14 do 16 € brutto/h

Elektryk budowlany lub pomocnik praca Niemcy na budowie od zaraz w Emsland

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Emsland
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 16, 2020 02:46

Od zaraz na terenie Emsland możliwa ciekawa praca w Niemczech na stanowisku elektryka budowlanego lub pomocnika. Zatrudnienie w budownictwie przy montażu i konserwacji instalacji elektrycznych.

Zakres obowiązków:
• Instalacje elektryczne i budowlane
• Naprawy
• Reperowanie usterek bezpośrednio u klienta

Oferujemy:
• Różnorodny zakres obowiązków
• Zatrudnienie na dłuższy okres
• Wynagrodzenie w wysokości od 14€ do 16€ brutto/h w zależności od doświadczenia + dodatki
• Możliwość przejęcia przez zakład
• Wsparcie polskiego koordynatora
• Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:
• Wykształcenia zawodowego jako elektrotechnik (k/m), elektryk(k/m) lub w podobnym zakresie (nie jest to warunek konieczny)
• Doświadczenie w pracy jako elektryk (k/m) mile widziane
• Zdolności technicznych
• Rzetelności
• Dobrej znajomości języka niemieckiego
• Prawa jazdy co najmniej kat. B

mp@cp-personal.com

ID ogłoszenia: 8375f8825ba2f55f

Brak tagów