€ 10.15 € brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla komisjonerów od zaraz na magazynie w Ibbenbüren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ibbenbüren (Nadrenia Północna-Westfalia)
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 3, 2020 04:16

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla komisjonerów na magazynie w rejonie Ibbenbüren. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka przy komisjonowaniu, pakowaniu, skanowaniu towarów oraz inwentaryzacji.

Zakres obowiązków:
Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
Skanowanie towarów
Inwentaryzacja
Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
Różnorodny zakres obowiązków
Nowoczesne miejsce pracy
Wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
Komfortowe zakwaterowanie
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
Wymagania:
Gotowości do pracy zmianowej
Sprawnego zapamiętywania liczb
NIE WYMAGAMY znajomości języka niemieckiego, ale jeśli znasz język niemiecki, to możesz liczyć dodatkowo na atrakcyjne benefity!
Samodzielności, dokładności
Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Prawo jazdy mile widziane

mp@cp-personal.com

ID ogłoszenia: 9855f9beaaf3870c