€ 9,35-12,35/h

Dla par sezonowa praca w Niemczech od zaraz bez języka przy pomidorach Schkölen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schkölen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 13, 2020 5:00 am
  • Wygasa: 2 dni, 8 godzin

Oferta sezonowej pracy w Niemczech również dla par bez znajomości języka przy zbiorach i uprawie pomidorów. Zatrudnienie w Schkölen od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do uprawy i zbiorów pomidorów

Wynagrodzenie: 9,35-12,35 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Schkölen, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie należało wykonywanie prac pielęgnacyjnych w szklarni przy uprawie i zbiorach pomidorów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • sumienność
  • duża odpowiedzialność
  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • gotowość do brania godzin nadliczbowych

  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych, koszt to 150 euro miesięcznie
  • przejazdy do pracy
  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • płatny urlop

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV, na adres:

  • prekrutacja2020@gmail.com

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod poniższym numerem:

  • Beata: 0049 151 665 95 446

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-w-szklarni-przy-zbiorach-i-uprawie-pomidorow-lub-ich-sortowaniu-schkolen/

ID ogłoszenia: 2725fad9c9693a8f