€ 12,85/h brutto

Dla par przy pakowaniu galanterii od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wolfsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 27, 2021 03:45

Ciekawa oferta pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu galanterii skórzanej. Zatrudnienie od zaraz w Wolfsburgu dla pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz galanterii skórzanej

Miejsce zatrudnienia: Wolfsburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od maja 2021

Wakaty: 8

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce z nowoczesnymi rozwiązaniami produkcyjnymi, w środowisku monitorowanym (pracownik musi podpisać konieczne zgody)
  • manualna praca przy kontroli jakości oraz pakowaniu galanterii skórzanej – pasków, portfeli, kosmetyczek itp.

Wymagania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dokładność, skrupulatność, spostrzegawczość
  • zdolność do pracy pod presją
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • wdrożenie pracownicze w języku polskim
  • pełne wsparcie pracownicze i opieka koordynatora Polaka – pomoc np. przy dopełnianiu spraw w urzędach, bankach, u lekarza
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę z ubezpieczeniem, świadczeniami, urlopem i odprowadzaniem podatków
  • system poleceń pracowniczych
  • dobre zarobki wypłacane terminowo
  • sprawdzonego pracodawcę oraz dodatki do pensji podstawowej

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7046086fb6f48f86