€ 2650-2950 brutto

Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja detergentów od zaraz w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: stała umowa
  • Opublikowany: kwiecień 9, 2024 02:15

Fabryka chemiczna z Kolonii od zaraz poszukuje osoby oraz pary do pracy w Niemczech. Ogłoszenie bez znajomości języka przy produkcji detergentów – środków czystości. Zakwaterowanie za opłatą dostępne będzie na miejscu dla chętnych w kwocie 300 euro miesięcznie od osoby lub 400 od pary za pokój samodzielny z łazienką.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: od 2650 do 2950 euro brutto miesięcznie + premie, dodatki, bonus, nadgodziny

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 4

Opis stanowiska (zadania):

  • Przygotowywanie i mieszanie składników chemicznych zgodnie z określonymi recepturami w celu produkcji płynów do prania, tabletek do zmywarek, płynów do mycia podłóg itp. detergentów.
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego.
  • Kontrola jakości wyrobów gotowych i identyfikacja ewentualnych nieprawidłowości.
  • Pakowanie i etykietowanie produktów zgodnie z wymaganiami.

Wymagania:

  • Brak konieczności znajomości języka niemieckiego, chociaż będzie to sporą zaletą pracownika.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do wykonywania zadań pod nadzorem.
  • Chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności.
  • Doświadczenie produkcyjne mile widziane.
  • Dobra kondycja fizyczna i gotowość do pracy w środowisku przemysłowym.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2650 do 2950 euro brutto miesięcznie, z możliwością premii, dodatków, bonusów oraz płatnych nadgodzin.
  • Możliwość zakwaterowania na miejscu za opłatą: 300 euro miesięcznie od osoby lub 400 euro od pary za pokój samodzielny z łazienką.
  • Szkolenie wprowadzające oraz wsparcie na każdym etapie pracy.
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznym środowisku fabrycznym.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2024/04

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 34766147a40252aa