€ od 10,88/h

Dla par praca Niemcy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka od zaraz, Muggensturm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Muggensturm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: wrzesień 23, 2022 01:08

Dla par pakowaczy w rejonie Muggensturm od zaraz legalna praca w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków i farmaceutyków. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu.

Zakres obowiązków
pakowanie produktów z branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej

Oczekujemy
gotowości do pracy zmianowej – 2 zmiany
własnego samochodu na dojazd

Oferujemy
możliwość podjęcia pracy w parze
bezpłatne zakwaterowanie
pracę bez języka niemieckiego
zatrudnienie na okres wakacji
pracę bez doświadczenia w systemie 2- zmianowym
stawkę 10.88 €/h
legalne zatrudnienie (A1, karta EKUZ)
możliwość zaliczek
wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Aplikacja przez formularz na stronie (krótki link):

źródło: https://carpediempersonal.eu/oferty-pracy/pakowacz-praca-bez-znajomosci-jezyka-rowniez-dla-par

ID ogłoszenia: 2116328ee7ddc6b5