€ od 2650 brutto

Dla par praca Niemcy pakowanie ciastek bez znajomości języka od zaraz 2024 w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 9, 2024 03:52
  • Wygasa: 9 dni, 19 godzin

Bez znajomości języka możliwa od zaraz praca w Niemczech dla par pakowaczy przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej w fabryce cukierniczej z Düsseldorf. Zakwaterowanie na miejscu możliwe za opłatą (250 euro miesięcznie od osoby lub 400 euro od pary).

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Zarobki: od 2650 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 4 (lub 2 pary)

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

Pakowanie ciastek na linii produkcyjnej zgodnie z wytycznymi produkcyjnymi i normami przedsiębiorstwa, przy pełnym uwzględnieniu specyfikacji opakowań i właściwego zabezpieczania produktów. Wykonywanie prostych działań związanych z procesem pakowania, takich jak uporządkowane układanie, staranne pakowanie, etykietowanie oraz przygotowywanie produktów do transportu. Przeprowadzanie kontroli jakości pakowanych produktów poprzez dokładną wizualną inspekcję, eliminację ewentualnych wad oraz zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości przełożonym.

Wymagania:

  • Brak konieczności posiadania znajomości języka – praktyczne szkolenie zapewnia się na miejscu.
  • Umiejętność efektywnej współpracy zespołowej oraz gotowość do wykonywania prostych zadań produkcyjnych.
  • Precyzyjność i skrupulatność w dbaniu o szczegóły podczas pakowania produktów.
  • Zdolność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Miesięczne wynagrodzenie na poziomie 2650 euro brutto.
  • Dostępność mieszkań na miejscu dla pracowników, dostępnych za dodatkową opłatą – 250 euro miesięcznie od jednej osoby lub 400 euro od pary.
  • Elastyczny harmonogram pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb pracowników.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego w stabilnej firmie produkcyjnej.
  • Pełne, profesjonalne szkolenie na stanowisku pracy.
  • Środowisko pracy charakteryzujące się różnorodnością kulturową.

Aplikacja:

Zachęcamy do przesyłania aplikacji drogą elektroniczną wraz z aktualnym CV zawierającym zdjęcie, a także wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym i podaniem rzeczywistego terminu dyspozycyjności.

Prosimy o rozważne składanie aplikacji. Nie poszukujemy kandydatów, którzy liczą na łatwe i bezwysiłkowe zarobki bez minimalnego wkładu własnego.

Pragniemy podkreślić, że pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. PC/D2/02/24

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-ciastek-od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-w-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 7065c56cd6d1cea

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.