€ 12,84/h +mieszkanie

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka produkcja kanapek od zaraz Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Brema
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 17, 2019 04:16

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na produkcji wrapów oraz kanapek. Od zaraz zatrudnienie dla par również bez znajomości języka w fabryce spożywczej z Bremen.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Brema, Niemcy

Zarobki: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Zakres zadań:

  • praca w fabryce spożywczej przy przygotowywaniu dań szybkich – pakowanych wrapów oraz kanapek
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obsługa maszyn produkcyjnej, przygotowywanie składników, pilnowanie porządku, pakowanie, ręczne składanie wrapów
  • zadania wykonywane są z uwzględnieniem najwyższych norm BHP

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • dostępność od października 2019
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • solidność, odpowiedzialność, uczciwość
  • schludność
  • brak nałogów
  • przestrzeganie zasad pod kątem odpowiedniego stroju oraz nie posiadanie sztucznych włosów, paznokci, rzęs, brak mocnego makijażu do pracy itp.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • początkowo pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • uniform służbowy oraz środki ochronne – fartuch, czepek, rękawiczki itp.

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.:

produkcja-kanapek-wrapów/10/19

Prosimy także o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1015d7fff6ca2e6f