€ 13,50/h +mieszkanie

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka produkcja deserów od zaraz fabryka z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 17, 2021 02:56

Fabryka mrożonek z Berlina potrzebuje od zaraz kandydatów lub pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji deserów mrożonych z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów

Termin: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy (na to składa się 12,50 € stawki godzinowej + 1 € dodatku za pracę w chłodni)

Wakaty: 8

Umowa: na 6 miesięcy

Obowiązki:

  • praca na produkcji deserów mrożonych w fabryce mrożonek z Berlina
  • zadania wykonywane są w warunkach chłodniczych
  • pracodawca zapewnia odpowiedni strój oraz przeszkolenie pracownicze
  • do zadań należeć będzie obsługiwanie maszyn, pakowanie, dostarczanie surowców, pilnowanie porządku itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na pół roku
  • pełna samodzielność, odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji dań mrożonych
  • przestrzeganie zasad BHP
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace na pół roku
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie przelewem na konto
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • system zmianowy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów, sierpień 2021/Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 210611af986d454e