€ 2200/mc brutto

Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka od zaraz pakowanie kawy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 27, 2020 4:27 am

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków w Berlinie przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 2200 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie kompletowanie paczek, składanie opakowań oraz finalne pakowanie kawy w zestawy promocyjne
  • konieczna jest kontrola jakości

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • dostępność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w podobnej pracy ‘
  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • uczciwość

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • ubezpieczenie pracownika i rodziny
  • umowę niemiecką na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • pracę 5 razy w tygodniu po 8 godzin
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV.

W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego: Pakowanie kawy, Berlin grudzień_20

e-mail kontaktowy: dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-pakowanie-kawy-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 5775fbf740a45af0