€ 1850-2250/mc brutto

Dla par od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie z obuwiem Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 6, 2019 02:14

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Hamburgu dla par bez znajomości języka. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech na magazynie hurtowni obuwniczej przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: w zależności od posiadanych kwalifikacji, umiejętności oraz doświadczenia od 1850 do 2250 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w hurtowni obuwniczej przy zbieraniu zamówień zgodnie z listą
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie również rozładunek oraz kontrola dostaw, rozlokowywanie towarów na regałach, dbanie o porządek, aktualizowanie bazy danych, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • pełna samodzielność
  • zdolność do logicznego myślenia
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • dla pracowników najlepszych opcja podjęcia stałej współpracy
  • rocznie 30 dni urlopu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wdrożenie w obowiązki
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę dla par oraz grup

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. mg/a4/11/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-obuwia-dla-par-hamburg/

ID ogłoszenia: 5895de96b1712998