€ 13,25 +zakwaterowanie

Dla par od zaraz fizyczna praca w Niemczech w sklepie bez języka wykładanie towaru, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 26, 2023 00:51

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka w sklepie z Berlina przy wykładaniu towarów. Zatrudnienie także dla par z zakwaterowaniem darmowym na cały okres współpracy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,25 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy pracownika, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie porządku i sprawne funkcjonowanie sklepu. Na tym stanowisku zadań będzie wiele, w tym usuwanie produktów źle umieszczonych, dbanie o czystość i estetykę półek oraz prawidłowe oznakowanie cenami. Pracownik będzie również odpowiedzialny za kontrolowanie dat ważności produktów oraz uzupełnianie towarów na półkach. Dodatkowo, będzie przeprowadzał cykliczne inwentaryzacje. Praca wymaga dobrej kondycji fizycznej i umiejętności pracy w zespole.

Oczekiwania:

Wymagania na tym stanowisku to natychmiastowa gotowość do podjęcia pracy, umiejętność pracy w zespole oraz dobra kondycja fizyczna. Oczekujemy także wysokiej motywacji i sumienności w wykonywaniu obowiązków, łatwości w nauce nowych umiejętności oraz podstawowej znajomości języka niemieckiego (mile widziana). Dodatkowo, ważne jest brak uzależnień oraz zaświadczenie o niekaralności.

Zapewniamy:

Na miejscu zapewniamy polskojęzycznego rezydenta, który służyć będzie wsparciem i pomocą w załatwianiu wszelkich spraw urzędowych. Oferujemy zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, w pełnym wymiarze godzinowym oraz systemie zmianowym. Zapewniamy również bezpłatne zakwaterowanie, a dla par dostępne są wspólne pokoje. Dodatkowo organizujemy gruntowne szkolenie, które umożliwi Ci wykonywanie obowiązków z pełnym profesjonalizmem.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref.: fiz/a4/06/23

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/wykladanie-towaru-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-w-sklepie-z-berlina/

ID ogłoszenia: 605646f5c2c43dc9