€ od 9,20/h brutto + dodatki

Bez znajomości języka Niemcy praca 2019 od zaraz przy pakowaniu wędlin w Bonndorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonndorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: b/d
  • Opublikowany: Styczeń 18, 2019 5:14 am

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 od zaraz w zakładzie z Bonndorf przy pakowaniu wędliny krojonej na linii produkcyjnej.

Start: od zaraz

Pełnowymiarowy czas pracy

Rozpoczęcie pracy: po uzgodnieniu

Miejsce pracy: 79848 Bonndorf oraz obszar w promieniu 15 km od Bonndorf

Opis stanowiska pracy:

  • Pracuje Pan/Pani na różnych stanowiskach jak np.:
  • praca na linii produkcyjnej
  • praca przy pakowaniu
  • wykonywanie ogólnych czynności pomocniczych wraz z drobnymi kontrolami jakości

Wymagania:

  • zręczność manualna
  • dobry wzrok
  • elastyczność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • płace pozataryfowe
  • pewny i punktualny dochód
  • osobistą opiekę przez nasz zespół
  • gratyfikację bożonarodzeniową i wynagrodzenie urlopowe
  • wszystkie dodatki zgodnie z umową zbiorową BZA-DGB
  • do 30 dni urlopu
  • zakwaterowanie bądź wsparcie w poszukiwaniu własnego mieszkania
  • bezpłatną odzież roboczą

Dalsze informacje:
Na wszelkie Państwa pytania chętnie odpowiemy w osobistej rozmowie. Cieszymy się z Państwa zainteresowania naszą ofertą.

Aplikacja na stronie:

Krótki link: https://bit.ly/2DfeHdt

www.billharz.de/pl/dla-kandydatow/aktualne-oferty/formularz-rekrutacyjny/

ID ogłoszenia: 8775c40f87a19464