€ do uzg.

Dla par Niemcy praca przy pakowaniu pierników bez znajomości języka od zaraz, Norymberga 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do świąt BN
  • Opublikowany: sierpień 7, 2020 04:48

Firma z Norymbergi poszukuje od zaraz pary pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu pierniczków z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Kirsch Services numer certyfikatu KRAZ 12275 agencja pracy ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej tylko i wyłącznie na terenie Niemiec. Dzięki wieluletniemu doświadczeniu współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami przetworów spożywczych oraz międzynarodowymi firmami logistycznymi. Uwzględniając osobiste plany życiowe kandydatów zapewniamy zawsze niemiecką umowę o pracę z pełnym dostępem do świadczeń socjalnych oraz opiekę organizacyjną na nowym miejscu pracy. Aktualnie poszukujemy pracowników do pracy w zakładzie który zajmuje się produkcją przypraw.

Miejsce pracy: Norymberga

Zakres obowiązków:

pakowanie artykułów spożywczych (pierniki, ciastka)
prace produkcyjne
utrzymywanie czystości w miejscu pracy
przestrzeganie zasad BHP

Poszukiwane kompetencje:

mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
zaangażowanie w wykonywane obowiązki
mile widziane prawo jazdy kat. b oraz własny samochód
chęć do pracy w systemie zmianowym
mile widziane pary

Oferujemy:

umowę o pracę na warunkach niemieckich (pełen dostęp do świadczeń socjalnych)
darmowe zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym
atrakcyjne warunki zatrudnienia
dodatki zmianowe (w przypadku pracy w godzinach nocnych + 25% od podstawy)
pomoc w załatwieniu zasiłku dla dzieci
wsparcie organizacyjne (dojazd do pracy/szkolenia/formalności) na miejscu pracy
zaliczki od pierwszego tygodnia zatrudnienia
obuwie robocze
pracę do okresu Świąt Bożego Narodzenia
opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy

Aplikacja przez formularz na stronie: http://bit.do/pierniki-norymberga

źródło: https://gratka.pl/praca/pakowanie-piernikow/ob/17348267

ID ogłoszenia: 9415f28a48f2fad3

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Dla par Niemcy praca przy pakowaniu pierników bez znajomości języka od zaraz, Norymberga 2020”

  1. Mieszkam w Schwabach z parnerem pracujacym tutaj, szukam dla siebie pracy… tel 660140276 nie znam dobrze niemieckiego, angielski poziom zaawansowany