€ od 15,50/h brutto

Dla par Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka produkcja foteli samochodowych, Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 25, 2023 00:38

Od zaraz dostępna także dla par legalna praca w Niemczech na produkcji przy montażu foteli samochodowych. Zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce z Ingolstadt. Zakwaterowanie dla pracowników organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji foteli samochodowych

Stawka godzinowa: od 15,50 euro brutto

Lokalizacja: Ingolstadt

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie jako pracownik produkcji w fabryce zajmującej się produkcją części samochodowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż elementów foteli
  • zadania wykonywane są samodzielnie przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • sumienność, solidność, zaangażowanie
  • skrupulatność
  • rzetelne wypełnianie zadań
  • energiczność
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na stanowisku
  • zakwaterowanie zorganizowane w cenie 200 euro od osoby miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • darmowy kurs języka niemieckiego na miejscu
  • liczne benefity pracownicze

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja foteli samochodowych, maj 2023/Ingolstadt

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 4896446f398a9467

Linki sponsorowane