€ 11,25/h +zakwaterowanie

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji deserów od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 10, 2019 03:58

Aktualna propozycja zatrudnienia w Berlinie dla osób bez znajomości języka. Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji lodów i deserów mrożonych w fabryce.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów mrożonych

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 11,25 euro brutto na godzinę pracy + 1,50 euro dodatku za pracę w warunkach chłodniczych

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w warunkach chłodniczych
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za kontrolę napełniania pojemników, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, wykładanie pustych opakowań do napełnienia, foliowanie itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • bardzo dobre zarobki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych oraz związanych z rekrutacją
  • wdrożenie w obowiązki
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 4575deec0562aa93

Linki sponsorowane