€ 12,85/h brutto

Dla par Niemcy praca fizyczna bez języka przy sortowaniu odzieży od zaraz Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 1, 2022 03:43

Propozycja zatrudnienia w Cottbus od zaraz również dla osób bez znajomości języka. Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par przy sortowaniu odzieży używanej. Darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży – pracownik fizyczny

Miasto: Cottbus, Niemcy

Zarobki: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna
  • manualne sortowanie odzieży używanej, małego AGD, akcesoriów i zabawek
  • praca w warunkach alergennych

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • brak uzależnień
  • solidne wypełnianie powierzonych zadań
  • energiczność, pracowitość
  • samodyscyplina
  • pełna punktualność

Zapewniamy:

  • świadczenia socjalne
  • kompletne szkolenie wprowadzające w języku polskim
  • pracę w systemie zmianowym
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • darmowe zamieszkanie zapewnione w pensjonacie pracowniczym
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją stałej pracy
  • atrakcyjne dodatki pozapłacowe – paczki na święta, karty sportowe, obiady pracownicze, imprezy integracyjne itp.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres podany poniżej:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Sortowanie odzieży używanej, Cottbus”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-cottbus-2022/

ID ogłoszenia: 176621d126ab2f3c