€ 1650 euro brutto/mc

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka produkcja kosmetyków Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 25, 2016 05:35

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od września 2016 dla Polaków bez znajomości języka na produkcji kosmetyków. Oferta z fabryki w Dreźnie dla par.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od września 2016

Miejscowość: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 1650 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 4

Opis zadań:

  • pracownik bierze udział w procesie produkcyjnym, zajmując się wykładaniem na linię produkcyjną, pustych opakowań (tubek, słoiczków, itp) do napełnienia maszynowego
  • konieczna jest kontrola jakości i ewentualne wyłączenie taśmy w przypadku nieprawidłowości
  • inne zadania mogą zostać zlecone

Oczekiwania:

  • chęć podnoszenia kwalifikacji i uczenia się nowych rzeczy
  • wysoka odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • spostrzegawczość
  • szybkość reakcji
  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • przejrzyste i uczciwe warunki zatrudnienia
  • odpłatnie zapewnione miejsce zamieszkania, z wynagrodzenia będzie odciągane co miesiąc na ten cel 150 euro
  • szkolenie pracownicze
  • wsparcie przy dopełnianiu kwestii formalnych
  • zatrudnienie bez konieczności posługiwania się językiem niemieckim

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Produkcja kosmetyków, Drezno″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-drezno-produkcja-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 59357be4e72e0754

4 komentarze na “Dla par Niemcy praca bez znajomości języka produkcja kosmetyków Drezno”

  1. Mariola25111981 na sierpień 25, 2016 @ 10:16

    Witam
    Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani
    Państwa ofertą. Jesteśmy osobami ambitnymi, pracowitymi. Możemy wyjechać w każdej chwili.
    Proszę o kontakt pod nr 503324708.
    Pozdrawiam.

  2. Dzień dobry. Jestem zainteresowany państwa oferta pracy przy kosmetykach. Jestem sumienny i nie boję się pracy. Mój numer telefonu +48 665323766.

  3. Witam jestem zainteresowany państawa oferta zostawiam telefon kontaktowy . Pozdrawiam !
    500638211

  4. Witam jesteśmy z dziewczyną zainteresowani praca na produkcji kosmetyków w Dreźnie od zaraz wyjedziemy w każdej chwili proszę o pilny kontakt pod numerem telefonu 880751612!