€ 12,84/h brutto `

Dla par Niemcy praca bez języka przy pakowaniu pralin od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 28, 2018 4:08 am

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w Lipsku dla par przy pakowaniu pralin czekoladowych. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miejscowość: Lipsk, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana, powtarzalna praca
  • obowiązkiem będzie pakowanie pralinek przy linii produkcyjnej
  • dbanie o wysoką jakość i ciągłość produkcyjną

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • pracowitość, zaangażowanie
  • zdyscyplinowanie
  • atutem będą zgłoszenia od par
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie do końca 2018
  • sumienne przeszkolenie pracownicze
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu za 150 euro od osoby lub 250 euro od pary
  • dofinansowanie do dań w barze pracowniczym

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z dołączeniem CV z aktualnymi danymi kontaktowymi, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie pralin czekoladowych, Lipsk/09/2018″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-pralin-dla-par-lipsk/

ID ogłoszenia: 7895ba3c88ee2073