€ 2245/mc

Dla par Niemcy praca bez języka przy pakowaniu ciastek od zaraz 2023 w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 13, 2022 00:54

Proponujemy zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf dla pakowaczy także bez znajomości języka. Legalna praca w Niemczech dla par od zaraz przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 2245 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca przy linii produkcyjnej, polegająca na ręcznym pakowaniu ciastek

Oczekiwania:

  • zręczność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • punktualność
  • pełna samodzielność
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • legalną umowę z płatnym urlopem, świadczeniami i ubezpieczeniem

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pak/c5/05/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-dla-par-w-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 165627d38fc4fb36