€ od 14,50/h brutto

Dla par fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka wykładanie towaru w sklepie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: grudzień 15, 2023 02:47

Również dla par w rejonie Berlina do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy wykładaniu towaru w sklepie wielkopowierzchniowym. Zakwaterowanie darmowe zapewnione będzie przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: od 14,50 euro brutto na godzinę pracy +premie, dodatki

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy pracownika do utrzymywania sklepu w odpowiednim stanie operacyjnym. Obowiązki obejmują wykładanie produktów, dbałość o estetykę i czystość na półkach oraz właściwe oznakowanie towarów cenami. Dodatkowo, osoba na tym stanowisku monitoruje terminy ważności produktów i uzupełnia braki na półkach. Regularne przeprowadzanie inwentaryzacji jest również częścią obowiązków. Wymaga się dobrej kondycji fizycznej oraz umiejętności efektywnej pracy w zespole.

Wymagania:

  • Natychmiastowa gotowość do podjęcia pracy.
  • Umiejętność efektywnej pracy w grupie.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Wysoki poziom zaangażowania i dokładności w wykonywaniu obowiązków.
  • Szybkie przyswajanie nowych umiejętności.
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana.
  • Brak uzależnień związanych z piciem i paleniem.

Oferujemy:

  • Obecność polskojęzycznego rezydenta na miejscu, służącego wsparciem w kwestiach urzędowych.
  • Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, w pełnym wymiarze godzin i na różne zmiany.
  • Zakwaterowanie na start bez dodatkowych kosztów, z opcją dzielenia pokoju dla par.
  • Kompleksowe szkolenie w języku polskim umożliwiające profesjonalne wykonywanie obowiązków.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref.: fiz/b12/12/23

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 663657b73bea10ce