€ 12,84/h brutto + zakwaterowanie

Dla par fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka w sklepie od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 29, 2018 03:49

Możliwość fizycznej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie w sklepie z Hamburga do podjęcia od zaraz przy wykładaniu towarów. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc: 12

Obowiązki:

  • zatrudnienie w sieci dyskontów spożywczych – pracownik będzie delegowany do różnych marketów w mieście
  • do zadań należeć będzie wykładanie i porządkowanie towarów na półkach
  • pracownik będzie także przygotowywał nowe ekspozycje, zmieniał ceny i wstawiał towary promocyjne

Oczekiwania:

  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobre zdrowie
  • solidność, pracowitość, zorganizowanie
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • atutem będzie możliwość przyjechania własnym atutem

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • tymczasowe zatrudnienia
  • umowa zostanie podpisana pomiędzy pracodawcą a pracownikiem do końca października 2018
  • pracę od zaraz dla Polaków
  • wsparcie administracyjne oraz kadrowe
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. fiz/a4/07/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-hamburg/

ID ogłoszenia: 6305b33fd5ae2b1d