€ 13,50-15,00/h brutto

Dla par dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji napojów od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 9, 2021 02:48

Oferujemy zatrudnienie dla par od zaraz w fabryce z Hamburga na produkcji napojów. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech bez znajomości języka z możliwością zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: 13,50 do 15,00 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Obowiązki:

  • pierwsze dni pracy w zakładzie produkcyjnym to szkolenie stanowiskowe z treningiem oraz bardzo dokładne szkolenie z zakresu BHP
  • zlecane zadania to np.: etykietowanie, przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie produktu gotowego, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych itd.

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność
  • dostępność od zaraz
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • przeszkolenie pracownicze
  • dla pracowników najlepszych możliwość nawiązania stałej współpracy
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na okres 3 miesięcy próbnych
  • świadczenia socjalne
  • płatny urlop
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 150 euro miesięcznie w pokoju wieloosobowym, 200 euro miesięcznie za pokój jednoosobowy lub 300 euro za pokój 2 osobowy dla par

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM na adres dostępny poniżej:

  • arbeiteinstellen2020@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja napojów energetycznych, Hamburg 2021”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-par-od-zaraz-produkcja-napojow-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-hamburg/

ID ogłoszenia: 27260e7257177cc0