€ 11,25/h +zakwaterowanie

Dla par dam pracę w Niemczech 2019 bez języka na produkcji deserów od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Sierpień 27, 2019 2:11 am

Aktualna propozycja zatrudnienia w fabryce z Berlina na produkcji deserów mrożonych i lodów. Praca w Niemczech 2019 skierowana dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 11,25 euro brutto + dodatek w wysokości 1,50 euro brutto do każdej godziny za pracę w warunkach chłodniczych

Zakres zadań:

  • praca w pozycji stojącej przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie pracowała w warunkach chłodniczych w systemie zmianowym
  • obowiązkiem będzie dbanie o wysoką jakość, pakowanie, udział w procesach produkcyjnych – np, obsługa maszyn po szkoleniu wprowadzającym

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • pełne zaangażowanie, solidność, odpowiedzialność
  • do wglądu zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest przez pracodawcę w wynajętym mieszkaniu
  • rzetelne warunki zatrudnienia – niemiecką umowę o pracę
  • odzież roboczą
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • wsparcie przy tłumaczeniach i organizacji niezbędnych dokumentów w trakcie procesu rekrutacyjnego
  • atrakcyjne warunki finansowe

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 8585d644b85dabbb