€ 16,75 €/h brutto

Dla par bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na produkcji deserów od zaraz, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 7, 2024 01:16
  • Wygasa: 10 dni, 9 godzin

Z darmowym zakwaterowaniem od zaraz w Berlinie do podjęcia praca w Niemczech na produkcji deserów. Oferta bez znajomości języka dla par w nowoczesnej fabryce spożywczej. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów mrożonych

Start: od zaraz

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 16,75 euro brutto/h

Opis stanowiska pracy (zadania):

  • Udział w procesie produkcji deserów mrożonych w nowoczesnej fabryce spożywczej w Berlinie.
  • Wykonywanie zadań związanych z przygotowaniem składników, mieszaniem, formowaniem i pakowaniem deserów zgodnie z określonymi standardami jakościowymi.
  • Przestrzeganie wytycznych dotyczących higieny, bezpieczeństwa pracy i jakości produktu.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na produkcji, preferowana znajomość pracy na liniach produkcyjnych.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, włącznie z pracą w weekendy i noce.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku fabrycznym oraz szybkie przyswajanie nowych instrukcji i procedur.
  • Brak wymaganej znajomości języka niemieckiego – podstawowa komunikatywność mile widziana, ale nie jest niezbędna.

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz w nowoczesnej fabryce spożywczej.
  • Darmowe zakwaterowanie dostępne na miejscu dla pracowników i ich partnerów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży spożywczej.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony przełożonych i kolegów z zespołu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów, maj 2024/Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbHń

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 985663955134c7f4