€ od 15,00 €/h brutto

Dla par bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja batonów czekoladowych, Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 6, 2024 04:37

Fabryka słodyczy z Augsburga poszukuje kandydatów lub pary do pracy w Niemczech. Ogłoszenie od zaraz bez znajomości języka przy produkcji czekoladowych batonów. Możliwość zakwaterowania na miejscu za opłatą.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów czekoladowych

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 4

Pensja: od 15,00 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

Aktualnie poszukujemy kandydatów, którzy będą odpowiedzialni za precyzyjne mierzenie i przygotowywanie składników do produkcji wysokiej klasy batonów czekoladowych. Do zakresu obowiązków będzie należała obsługa różnych urządzeń, takich jak formy do batonów, miksery oraz maszyny do kontrolowanego temperowania czekolady.

Wymagania:

  • Gotowość do wykonywania zadań o charakterze fizycznym.
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem w dynamicznym środowisku pracy.
  • Bezpieczna obsługa różnorodnych maszyn i narzędzi.
  • Precyzyjne podejście i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.
  • Znajomość języka niemieckiego nie stanowi wymagania, lecz może być dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stała praca na pełny etat w Niemczech.
  • Opcja zakwaterowania na miejscu za dodatkową opłatą 250 euro miesięcznie.
  • Firma zapewnia różnorodne szkolenia i programy rozwojowe, w tym możliwość nauki języka niemieckiego, wspierając rozwój zawodowy pracowników.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem “produkcja batonów Augsburg 2024”

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 56965c17f7c9e4a8