€ 10 euro brutto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech w leśnictwie przy choinkach od zaraz bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Eberswalde
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 16, 2015 06:52

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech w leśnictwie przy choinkach. Zatrudnienie w szkółce leśnej z okolic Eberswalde od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy w leśnictwie

Lokalizacja: okolice Eberswalde

Wynagrodzenie: 10 euro brutto/h

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: do połowy grudnia 2015

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie zajmował się ścinaniem choinek, załadunkiem na samochód i przewozem. Do zadań należeć będzie również wykonywanie prac porządkowych.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w obsłudze piły spalinowej – koniecznie!
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sprawne zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • tymczasową prace w Niemczech
  • umowę o pracę na czas określony – od zaraz do połowy grudnia
  • uczciwe zarobki
  • bezpłatne zamieszkanie na czas trwania umowy
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca sezonowa w leśnictwie, okolice Eberswalde. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 40956495aa6d0386

2 komentarze na “Dam sezonową pracę w Niemczech w leśnictwie przy choinkach od zaraz bez języka”

  1. jestem zainteresowany ofertą dyspozycyjny bez nałogów posiadam własne auto.tel.0048604681407

  2. Jestem zainteresowany ofertą, posiadam własny samochód , znam niemiecki w stopniu komunikatywnym , moge zabrać ze sobą dwoje ludzi. tel.+48691276181