€ od 9,50/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory truskawek od czerwca 2021 Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 9, 2021 3:58 am

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od czerwca 2021 przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie na plantacji z Bonn bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów truskawek

Miasto: Bonn, Niemcy

Start: od 10 czerwca 2021

Umowa: do 31 lipca 2021

Zarobki: od 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na plantacji w Bonn przy ręcznym zbiorze truskawek

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenie od kobiet
  • bycie gospodynią domową/studentką/rencistką
  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od 10 czerwca do 31 lipca 2021

  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 5 euro/doba/osoba
  • obowiązuje praca na akord, przeciętnie zbieracze zarabiają od 11 do 15 euro na godzinę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • praca@pol-web.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-od-czerwca-2021-bonn/

ID ogłoszenia: 76260460e4202ca1